شرکت تولیدی چسب‌‌کاران ساحل ارس

شرکت تولیدی چسب‌‌کاران ساحل ارس در سال 1395 و پس از یک دهه تجربه در زمینه واردات و توزیع محصولات شیمیایی، در منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس به ثبت رسیده و شروع به فعالیت نموده است.
هدف ما از تاسیس این شرکت انتقال دانش فنی و در نهایت تولید چسب‌ها و درزگیرهای صنعتی، ساختمانی و خودرویی با بالاترین مؤلفه‌های کیفی روز دنیا بود.حال این مهم در تعامل با معتبرترین تامین کنندگان مواد اولیه در جهان، میسر گردیده است. همچنین با تولید تحت لیسانس برند خوشنام و قدیمی ایزو ترکیه و سایر برندهای اختصاصی مان نظیر فاینال، لولکس و های سیل و تنوع خوب سبد کالایی، به موفقیت‌های درخشانی در این صنعت دست یافته‌ایم.
مهمترین اصول در رسالت سازمانی ما توجه به کیفیت محصولات، همگام بودن با تکنولوژی روز دنیا و رضایت مشتری می‌باشد. اینک با رویکردی ملی و نگاهی توأمان که هم نیازهای بازار داخلی و هم بازارهای هدف صادراتی را در برگیرد، در حال طی مسیر در برنامه‌ای جامع و مدون برای آینده‌ای درخشان هستیم.

شرکت چسب کاران ساحل ارس در ادامه فعالیت و پیشرفت های حرفه ای خویش در آوریل 2020 مفتخـر بـه اخـذ نمایندگـی انحصـاری کمپـانـی Xtraloc صاحـب برند تجاری Hyloc شده است.

این شرکت معروف ترین تولید کننده مـواد اولیه چسب فـوری با کـیفیت بـالا در جهان می باشد.

Following it’s professional developments, in April 2020, Chasbkaran Sahele Aras company has honored to be the exclusive representative of Xtraloc company of UK which is the owner of the Hyloc brand and well known manufacturer of high quality fast adhesive raw materials in the world.